Pokemon Go İçin Yepyeni Bir Sohbet Uygulaması RazerGo - Poketop
Paylaş:

razergo-image-1Razer’ın Yeni Pokemon Go Uygulaması: RazerGO

Çoğumuzun oyun klavyeleri ve mouseları ile tanıdığı donanım firması Razer, Pokemon Go’ya yönelik oyun içi iletişimi sağlayacak bir uygulama çıkaracağını duyurdu. Uygulama 25 Temmuz’da Ios ve Android işletim sistemli telefonlar için indirilebilir olacak. RazerGo ismiyle piyasaya çıkacak olan uygulama, Pokemon Go oyuncularına kendi aralarında hem yakın mesafede (yaklaşık 5km) hem de uzak mesafede (yaklaşık 1000km) iletişim imkanı sunacak. Pokemon Go şu an için oyuncularına oyun içi iletişim imkanı sunmuyor. RazerGo’nun bu açığı kapaması hepimiz için daha zengin bir oyun deneyimi anlamına geliyor.

Razer, Pokemon Go için ilk sohbet uygulaması geliştirmeyi deneyen firma değil. Oyunun ilk çıktığı hafta bağımsız bir geliştirici tarafından piyasaya sürülen GoChat ismindeki uygulama Amerika’da çok büyük talep görmüştü. Ne yazık ki geliştiricinin sunucu masraflarını karşılayamamasından dolayı GoChat beklenilen başarıyı yakalayamadı. Razer için aynısı olur mu bilinmez ama daha önce bu firmanın kendi sohbet uygulamasını geliştirmiş olduğunu da söylemekte fayda var. Bu da demek ki RazerGo, bu firmanın ilk sohbet uygulaması deneyimi değil.

Dünya çapında bir çok firma Pokemon Go’nun potansiyelini görüp oyun için uygulamalar ve ürünler geliştiriyor. Bu da Pokemon Go’nun kısa soluklu bir oyun olmayacağının işaretlerinden bir tanesi. Bu uygulamaların arasında en çok ümit verenlerden biri olarak gözüken RazerGo çıktığında, Poketop.com ekibi olarak detaylı incelememizi yapıp sizlerle paylaşacağız. Herkese bol Pokemon’lu günler.

Paylaş:

Yorumlar

yorum