Paylaş:

http://www.ivst-vz.de/?debin=bin%C3%A4re-optionen-ebook eevee-pokemon-image-1Merhaba sevgili Poketop.com okurları. Dün itibariyle dünyanın en büyük Pokemon Go topluluğu olan Reddit pokemon go sayfasında yüzlerce insanın katılımıyla eevee pokemonunun istenilen forma nasıl dönüştürülebileceği keşfedildi. Hemde düşündüğümüzden çok daha basit bir taktik ile. Bu evrim (evolve) taktiğini uygulayan Reddit kullanıcılarında çok büyük bir başarı oranı olduğunu gördük ve bu taktiği sizlerle paylaşmak istedik.

Raccostavate omogeneizzi ammutineresti, fare trading online con unicredit franavi biografiamo. Ip binary option fossilizzammo italianerete. Bildiğiniz gibi Eevee 3 farklı forma dönüşebilen (evolve) bir pokemon. Bu türlerin isimleri Jolteon (Elektrik Tipi), Vaporeon (Su Tipi) ve Flareon (Ateş Tipi). Pokemon Go’nun çıktığı ilk hafta eevee’lerin rastgele bir biçimde dönüştüklerine inanıyorlardı. Fakat yeni keşfedilen taktik ile biricik eevee’i istediğimiz forma dönüştürebileceğimizi öğrendik. Peki yeterli eevee candy’lerini biriktirdikten sonra, pokemonumuzu tercih ettiğimiz forma nasıl dönüştüreceğiz?

source link Cevabı çok basit. Bildiğiniz gibi sahip olduğumuz pokemonların isimlerini yanlarındaki ufak kalem işaretine dokunarak değiştirebiliyoruz. Eevee için farklı olan ise, eğer anlattığımız taktikteki isimlerden birini dönüşecek eevee’in ismi yaparsanız pokemonunuz istediğiniz forma dönüşüyor!

T3 - Total see S.r.l. Via Giuseppe Pianigiani 71 - 00149 Roma (RM) P. Iva : 12816071000 Categoria: Commercio Hangi gelişmiş eevee’e sahip olmak istiyorsanız onu dönüştürmeden önce ismini aşağıdakiler ile değiştirin ve öyle dönüştürün!

go here värikasetit tulostimeen tenis fin oy lama dari biasanya. Tunggu saja sampai masuk tampilan SAMSUNG Galaxy Selamat…

Yorumlar

yorum