Eevee Pokemonu Evrim (Evolve) Hilesi Bulundu! - Poketop
Paylaş:

eevee-pokemon-image-1Merhaba sevgili Poketop.com okurları. Dün itibariyle dünyanın en büyük Pokemon Go topluluğu olan Reddit pokemon go sayfasında yüzlerce insanın katılımıyla eevee pokemonunun istenilen forma nasıl dönüştürülebileceği keşfedildi. Hemde düşündüğümüzden çok daha basit bir taktik ile. Bu evrim (evolve) taktiğini uygulayan Reddit kullanıcılarında çok büyük bir başarı oranı olduğunu gördük ve bu taktiği sizlerle paylaşmak istedik.

Bildiğiniz gibi Eevee 3 farklı forma dönüşebilen (evolve) bir pokemon. Bu türlerin isimleri Jolteon (Elektrik Tipi), Vaporeon (Su Tipi) ve Flareon (Ateş Tipi). Pokemon Go’nun çıktığı ilk hafta eevee’lerin rastgele bir biçimde dönüştüklerine inanıyorlardı. Fakat yeni keşfedilen taktik ile biricik eevee’i istediğimiz forma dönüştürebileceğimizi öğrendik. Peki yeterli eevee candy’lerini biriktirdikten sonra, pokemonumuzu tercih ettiğimiz forma nasıl dönüştüreceğiz?

Cevabı çok basit. Bildiğiniz gibi sahip olduğumuz pokemonların isimlerini yanlarındaki ufak kalem işaretine dokunarak değiştirebiliyoruz. Eevee için farklı olan ise, eğer anlattığımız taktikteki isimlerden birini dönüşecek eevee’in ismi yaparsanız pokemonunuz istediğiniz forma dönüşüyor!

Hangi gelişmiş eevee’e sahip olmak istiyorsanız onu dönüştürmeden önce ismini aşağıdakiler ile değiştirin ve öyle dönüştürün!

Sparky = Jolteon

Rainer = Vaporeon

Pyro = Flareon

Unutmayın. Eşittirin sol tarafında kalan ismi ilk harfi büyük olacak şekilde tam olarak doğru yazdığınızdan emin olun. Eevee evrim hilesini Türkiyede sizinle ilk kez paylaşan poketop.com ailesi olarak yepyeni taktikleri sizin için araştırmaya devam edeceğiz. Aldığınız sonuçları aşağıdaki yorumlar bölümünden bizimle paylaşırsanız taktiğin ne kadar iyi çalıştığını hep birlikte öğrenebiliriz. Başarılı olursanız arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın. Hepinize iyi avlar!

 

Paylaş:

Yorumlar

yorum